Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівненській обласній дитячій лікарні відсвяткували Всеукраїнський день піжам

Вчора працівники лікувального закладу Рівненська обласна дитяча лікарня та лікарняні клоуни «Червоні Носи» м. Рівне одягли піжами для того, щоб підтримати проект «Всеукраїнський день піжам».

Це дійство відбувалося також і на підтримку Фундації Дім Рональда МакДональда. Адже фундація, допомагає рідним бути поруч у лікарнях, та створює такі умови, щоб у батьків було більше сил підтримувати дітей, які потрапили в лікарні, створюючи сімейні кімнати та сприяючи сімейно-орієнтованій медицині. Фундація Дім Рональда МакДональда - це чарівник, що творить Дім Поза Домом.

Також із нагоди Всеукраїнського дня піжам оголошено флешмоб. Для участі в ньому треба просто вдома зробити фото в піжамі та опублікувати його у соціальних мережах з хештегом #ДеньПіжам та передати виклик трьом друзям.

Цими діями можна не тільки підтримати сім’ї, які перебувають в лікарнях та допомогти відкриттю Сімейних Кімнат у лікарнях України. За його домопогою легко зробити внесок на будь-яку суму за посиланням  https://rmhc.org.ua/donate/  або надсилаючи sms на номер 88009 (одна sms вартістю 10 грн).
 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: