Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Полицях будують сучасну амбулаторію

Будівництво сільської амбулаторії розпочалось цьогоріч. Тут уже зведено стіни та перегородки, покрівля готова для влаштування металочерепиці, встановлені вікна та вхідні двері. Завершити будівництво планують у наступному році.

На території створеної у минулому році Полицької ОТГ амбулаторії не було – медичні послуги надавав місцевий ФАП. Новий заклад буде обслуговувати більше 5000 місцевих жителів. Працюватиме у ньому два лікаря. Амбулаторія забезпечуватиме весь перелік послуг первинної медико-санітарної допомоги. Реалізація проекту передбачає закупівлю усього необхідного обладнання та облаштування житла для лікаря.

Будує амбулаторію ТОВ «Фірма Опорядрембуд» на замовлення департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації. Загальна вартість робіт становить більше 9,2 млн. грн.

Джерело фінансування – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості та місцевий бюджет Полицької сільської ради.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: