Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У одному із мікрорайонів Рівного - «На Щасливому» відкрили «Містечко Незламності»

У одному із мікрорайонів Рівного - «На Щасливому» начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль разом із секретарем Рівнеради Віктором Шакирзяном відкрили «Містечко Незламності»

Це 16 будиночків, які надало Шведське агентство з питань цивільних ситуацій. Вони обладнані розкладними ліжками, матрацами, термоковдрами. Площа кожного з них – 17 метрів квадратних. Там є світло, тепло та інтернет. Можна зарядити гаджети. Чергують на місці медик, соцпрацівник та поліцейський. Конструкції будиночків водонепроникні та мають вогнезахисне покриття.

«Локація вибрана невипадково. Адже у мікрорайоні мешкають 15 тисяч рівнян. І донині тут не було жодного «Пункту Незламності». Крім того, цим містечком можуть користуватися усі жителі Рівного. Далі подібні пункти на базі шведських будиночків облаштовуватимемо по всій області. А також в Квасилові та у ще одному густонаселеному районі Рівного – «Північному»», - зазначив Віталій Коваль.

Нагадаємо, на Рівненщині розгорнуто 176 «Пунктів Незламності» і їх кількість постійно зростає. Перелік адрес можна знайти за посиланням: https://nezlamnist.gov.ua

Рівненська ОВА


 

#На Щасливому 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: