Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У МОЗ людям старшим 60 років радять далі дотримуватись самоізоляції

У міністерстві охорони здоров'я порадили людям, старшим 60 років, далі дотримуватись режиму самоізоляції та поки що не виходити на роботу. 

Про це на брифінгу розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов. 

Якщо говорити про епідеміологічні заходи, то вони всі встановленоі вдповідною Постановою Кабінету Міністрів. Це 391 Постанова. Там чітко визначено, хто підлягає обов'язковій ізоляції, в тому числі і люди, які входять до групи ризику. Це люди, старші 60 років, - сказав глава МОЗ. 

Разом з тим, Степанов уточнив, що у Постанові Уряду прописані винятки: люди, які працюють в органах державної влади, в органах місцевого самоврядування, на об'єктах критичної інфраструктури та життєзабезпечення країни, можуть виходити на роботу, і не знаходитись на самоізоляції, але в той же час з дотриманням усіх встановлених правил - масочний режим, користування антисептиками, соціальна дистанція тощо.

Всі решта людей, в тому числі пенсійного віку, мають знаходитись на самоізоляції. Це робиться виключно заради здоров'я і життя цих людей. Тому що якщо ми подивимось на летальны випадки, то быльше 70 % - це люди, які входять в групу ризику, в тому числі і люди, які старші 60 років, - додавв Степанов. 

Нагадаємо, 20 травня Кабмін продовжив карантин до 22 червня, водночас ввівши так званий адаптивний карантин. 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: