Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Млинові чиновник підробив диплом про освіту заради посади

Правоохоронці підозрюють начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Млинівської РДА Рівненської області в підробці документів про закінчення ВНЗ в Києві. Про це стало відомо з матеріалів провадження у ч. 1 ст. 358 КК, повідомляє 368.media

Чиновник, будучи посадовою особою органу державної влади, вніс до офіційних документів неправдиві відомості. Зокрема в «Перелік питань, на які пропонується дати відповідь для оформлення допуску до державної таємниці» від лютого 2019 року чоловік вказав неправдиву інформацію про факт отримання ним вищої освіти в Київському державному університеті будівництва і архітектури за спеціальністю «Водопостачання, каналізація, раціональне використання і охорона водних ресурсів ».

В кінці минулого року слідче відділення Млинівського відділу поліції направив запит до університету про справжність проходження чиновником навчання в Київському інженерно-будівельному інституті і отримання диплома спеціаліста в 1997 році.

На початку січня 2020 року через ВНЗ прислали відповідь, що згідно з документами архіву університету зазначений співробітник відділу РДА як випускник не значиться, в університеті не вчився і диплом не отримував.

У зв'язку з цим, слідчі просили суд надати доступ до документів, які знаходяться в Млинівському РДА Рівненської області і мають істотне значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні. Суд задовольнив клопотання і надати тимчасовий доступ до документів шляхом вилучення оригіналів з особової справи чиновника

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: