Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Костополі поліцейські викрили чоловіка, який пошкодив Меморіал Слави

Інформацію про пошкодження меморіалу загиблим солдатам виявили костопільські поліцейські під час моніторингу мережі Інтернет першого липня.

Прибувши за адресою, на вулицю Рівненську у Костополі, поліцейськівиявили, що на бетонній конструкції Меморіалу невідома особа залишила надписи різного характеру, зроблені червоною фарбою. 

Проведеними розшуковими заходами правоохоронці встановили, що до правопорушення може бути причетний 46-річний житель села Корчів’я.  

На чоловіка поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство) та скерували до суду для прийняття рішення.

Відповідно до санкції статті, порушнику загрожує покарання у виді штрафу в розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи від 40 до 60 годин, або виправні роботи від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на строк до 15 діб. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

##Рівненщина #Костопіль #Меморіал Слави #пошкоджено 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: