Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Костополі буде сучасний басейн

Костопіль – один із найбільших райцентрів Рівненщини – і досі не має басейна, тоді як у сусідньому Березному він давно функціонує. Тому більше 4,5 тисячі мешканців міста свого часу підписали звернення до влади і депутатів, які представляють їх інтереси у Рівненській обласній раді, з проханням побудувати такий об’єкт і в Костополі.

- Підписи збирала депутат Костопільської міської ради Алла Матвійчук, - розповідає депутат Рівненської обласної ради Микола Кучерук ( на знімку), який в облраді очолює постійну комісію з питань будівництва та розвитку інфраструктури. – Підняли це питання перед обласною владою і дуже вдячний депутатам, які проголосували за те, щоб будівництво басейну у Костополі відбулося.

Голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук

- І воно розпочалося, - каже голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук. – Вже зроблені фундамент, коробка – освоєно 20 мільйонів гривень. Будується басейн на умовах співфінансування: 10 відсотків – з районного бюджету, решта 90 відсотків – кошти Державного фонду регіонального розвитку. З районного бюджету ми вже заклали 900 тисяч гривень на цей об’єкт. А загалом його вартість 43 мільйони гривень. Але ці кошти варті того, щоб костопільчани та мешканці Костопільського району мали можливість відвідувати басейн, бо це здоров’я.

Депутат Рівненської обласної ради Микола Кучерук

Лише кілька тижнів відділяє від того, що після капітальної реконструкції у Костополі буде введений в дію стадіон.

- Цього новосілля дуже чекають не лише пересічні городяни, а й спортсмени. Адже у Костополі є спортивний ліцей, тож ліцеїстам тут будуть хороші умови для занять спортом. Зокрема, жіночій футбольній команді «Родина», яка грає у вищій лізі чемпіонату України, - каже депутат Рівненської обласної ради Микола Кучерук, який разом з іншими  своїми колегами-депутатами багато зробили, аби довести до ладу ще і цей спортивний об’єкт, що до реконструкції був у жалюгідному стані.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: