Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Корецькому районі працюють над забезпеченням «ковідних» ліжок доступом до кисню

Uолова Корецької райдержадміністрації Олександр Зайчук побував на території КНП «Корецька центральна районна лікарня» та поспілкувався із головним лікарем Володимиром Сухим.

Під час розмови йшлося насамперед про готовність лікувального закладу до забезпечення ліжок для хворих на COVID-19 киснем. На сьогодні районна лікарня є резервним медзакладом другої хвилі, тобто у разі збільшення хворих на коронавірус прийматиме таких пацієнтів.

За словами Олександра Дмитровича, у зв’язку зі збільшенням випадків захворювання на COVID-19 на Кореччині ведуться роботи із забезпечення киснем інфекційного відділення лікарні.

«Корецька ЦРЛ має 15 кисневих точок: 6 – у реанімації, 9 – у хірургії, плануємо підключити ще 27. Загалом 42 кисневі точки на 78 ліжко-місць для ізоляції хворих на COVID-19. Нині постачальним кисню лікарні є фірма із Києва, яка має філію у Новограді-Волинському, додатково укладаємо договір із ТОВ «Березнетехгаз». Мали надію, що «Рівнеазот» переведе виробництво технічного кисню на медичний», – розповів головний лікар.

Також у закладі добудували приміщення, де зберігаються балони із киснем. На фінішній прямій виготовлення проєктно-кошторисної документація на будівництво такого ж пристосованого приміщення біля інфекційного відділення. Закупили 10 кисневих балонів.

На сьогодні, медичний персонал КНП «Корецька ЦРЛ» забезпечений засобами індивідуального захисту на 69%. За сприяння Корецької районної ради, а особливо голови Корецької районної ради Ігоря Хоменчука, було виділено 80 тис. грн на засоби індивідуального захисту, для медичного персоналу.

Як повідомив головний лікар, нині у лікарні перебуває четверо хворих із підозрою на COVID-19: двоє – у реанімації, які є кисневозалежні, і двоє – у хірургії. Персонал закладу працює у звичному режимі й до можливо гопогіршення епідситуації ставиться з розумінням та готовністю.


За інформацію Район.Корець

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: