Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Гощі оприлюднили реальну картину стану доріг

На сьогодні в селищі існує 65 доріг, 45 з яких потребують ремонту. Понад 18 доріг таких, що потребують капітального ремонту. І це тільки ті, що не мають твердого покриття (Наливайка, Довженка, Нагірна, Коцюбинського, П.Орлика, Петлюри, Кн.Острозьких, Коновальця, Директорії, Данила Галицього, Кн.Володимира, Покровська, Київська і.т.д). Адже, якщо рахувати з дорогами, які потребують поточного середнього ремонту - цифра точно сягне за 20.


"Ми вже говорили неодноразово, що минулий рік був роком доріг. Напевно саме тому мережу сколихнули дописи та коментарі щодо тих доріг, які мають жахливий стан та потребують першочергового ремонту, - йдеться на сторінці у Фейсбук Гощанської селищної ради. - Розуміємо та точно визнаємо: все не так швидко, як би нам хотілось.


Кожен ремонт дороги передбачає виготовлення проектно-кошторисної документації, що вже є дороговартісним. На сьогодні ми маємо ПКД по вулицях Незалежності, Січових Стрільців, Івана Федорова, Костомарова, Дудаєва, Східна.


Бюджет селищної ради на 2020 рік складає 9 млн грн. А капітальний ремонт вулиці Незалежності, наприклад, складає 36 млн. грн. Очевидно, що коштів не вистачить. Але! Ми точно будемо і надалі шукати та залучати усі можливості фінансування проведення ремонту доріг. Це питання для нас завжди було, є і буде пріоритетним.
Зазначимо також і наступне: селищна рада завжди відкрита. Приходьте, питайте, знайомтеся з роботою наших спеціалістів, перевіряйте інформацію."

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: