Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Гощі – нова поліклініка

В урочистому заході взяли участь керівники району, медичної галузі, а також перший заступник голови ОДА Анатолій Юхименко, який активно сприяв завершенню довгобуду і якому за це щиро дякували присутні гощанці.

Нова медустанова виросла поруч із діючою поліклінікою і, за словами головного лікаря ЦРЛ Володимира Рудюка, обслуговуватиме майже сім тисяч дітей, в тому числі 452 малят до року. До того ж, завдяки новому сучасному обладнанню, яке, як запевнив начальник управління охорони здоров’я ОДА Віталій Бойко, незабаром надійде в дитячу поліклініку, зросте якість надання медпослуг у районі. На другому поверсі будівлі функціонуватимуть центр первинної медико-санітарної допомоги, а також вісім кабінетів сімейних лікарів.
У виступах керівників  місцевих РДА та райради Геннадія Владичука і Степана Гречича йшлося про значні обсяги  проведеної роботи з розвитку медичної галузі в краї, зокрема початок будівництва амбулаторії в селі Бабин.  Колектив ЦРЛ, численні  гості з приємністю оглянули приміщення нової поліклініки. Її спорудження гощанці чекали понад два десятиріччя, і тепер їх сподівання здійснились.
• Анатолій Кардаш

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: