Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Гощанській селищній раді сформували постійні комісії, затвердили регламент,

Зустріч із партійними лідерами та депутатами Гощанської селищної ради. В порядку денному питання, які найбільше зараз потребують всестороннього обговорення до прийняття остаточних рішень.

Перше, про що говорили - постійні комісії Гощанської селищної ради. Під час зустрічі вдалося остаточно їх сформувати, затвердити їх склад. Таких комісій буде 5:

  •  з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, конфлікту інтересів, етики та регламенту;
  •  з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва;
  •  з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;
  •  з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту;
  •  з гуманітарних і соціальних питань.

Друге питання - попереднє погодження проєкту регламенту Гощанської селищної ради. Даний документ визначає порядок проведення сесій, функціонування депутатів, головуючого, секретаря, роботу постійних комісій. Тобто, є таким, що вміщує в собі основну інформацію діяльності депутатів. Регламент було надіслано на опрацювання усім депутатам селищної ради. Гощанський селищний голова Микола Панчук зазначив, що в ідеалі, в 2021 році порядок сесій та комісій не буде хаотичним, а матиме чіткий, сталий графік. Виняток становитимуть позачергові засідання.

Жваву дискусію викликало питання № 3, а саме - старостат. Які першочергові кроки потрібно зробити? Старостинські округи - їх кількість та формування. Процедура затвердження та призначення старост, прозорість даної процедури. Визначення їх повноважень. Матеріальне забезпечення, соціальні гарантії. На жаль, станом на сьогодні, чинне законодавство не передбачає вищевказані процедури. Ми і далі будемо працювати із депутатським корпусом в даному напрямку, аби забезпечити якісний розвиток кожного населеного пункту громади через роботу та функціонування старости.

Також, хочемо висловити подяку депутатам за усі питання, активність під час зустрічі і дискусії. За те, що так само як і ми, вірять, що сила саме в об’єднанні та спільних діях.

Захід відбувся в приміщенні

Гощанський районний центр дітей, юнацтва та молоді  з дотриманням усіх карантинних мір безпеки.


Гощанська селищна рада

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: