Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Дубні переносять зупинки громадського транспорту

4 лютого рішенням виконавчого комітету Дубенської міської ради було погоджено перенесення автобусних зупинок на вулиці Замковій, майдані Незалежності та вулиці Данила Галицького. Прийняття цього рішення викликало суперечливу реакцію дубенчан в соціальних мережах.                             

Відтак, надаємо роз'яснення стосовно даного питання. 

У 2020 році управлінням архітектури, будівництва та земельних питань міської ради розпочато виготовлення проекту організації дорожнього руху центральної частини міста. Розробником документації визначено ФОП Гонгало І.І., у котрого є наявний сертифікат за напрямом “Інженерно-будівельне проектування доріг”, має великий досвід в проектуванні аналогічних об'єктів міст Рівного, Вінниці. Іван Іванович Гонгало є викладачем Національного університету водного господарства та природокористування та членом координаційної ради безпеки дорожнього руху м.Рівне. 

Згідно статті 27 Закону України “Про дорожній рух” організація дорожнього руху на вулицях здійснюється на основі схем організації дорожнього руху, погодженої із відповідними підрозділами Національної поліції. Відповідно до цього, розроблена документація була подана на погодження в Управління патрульної поліції  в Рівненській області. За результатами розгляду було надано ряд зауважень, в тому числі і невідповідність розташування зупинок маршрутного транспорту п. 5.4 ДБН В.2.3-5:2018 “Вулиці та дороги населених пунктів”. 

Хочемо зауважити, що розробка та затвердження даного проекту дозволить  впорядкувати рух транспортних засобів, пішоходів та велосипедистів на 14 вулицях історичного ареалу міста Дубно та комплексно вирішити питання забезпечення сучасного, безпечного, зручного пересування усіх учасників дорожнього руху. Реалізація ж цього проекту буде поступовою, при умові наявного фінансування та в процесі подальших ремонтів вулиць центральної частини міста Дубно.


Дубенська міська рада 

#зупинки 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: