Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Дубні коронавірус не підтвердився

9 березня 2020 року в інфекційне відділення КНП “Дубенська міська лікарня” була госпіталізована жителька Дубна з високою температурою та ознаками вірусної інфекції, повідомляє  Дубно - влада - онлайн.

При обстеженні та попередньому опитуванні хворої з'ясувалося, що вона прибула в Україну з країни неблагополучної щодо епідемії коронавірусу. Саме тому лікарі запідозрили, що хвора може бути інфікована коронавірусом.

Відповідно розробленого протоколу надання допомоги при вірусних захворюваннях хвора з метою дообстеження та лікування була переведена в інфекційний стаціонар міста Рівне. За інформацією рівненських лікарів, що надійшла вранці 10 березня, стан пацієнтки був задовільний і не загрожував її життю.

Цього ж дня відбулося засідання тимчасової протиепідемічної комісії міста Дубна. Під головуванням заступника міського голови Василя Скринчука медичні фахівці, представники відповідних владних та силових структур розглянули першочергові заходи щодо профілактики розповсюдження захворювання при підтвердженні у дубенчанки діагнозу “коронавірусна інфекція”.

При цьому констатовано, що КНП “Дубенська міська лікарня” забезпечена засобами індивідуального захисту, деззасобами та медикаментами для надання допомоги пацієнтам з ознаками вірусного захворювання.

За останніми підтвердженими даними спеціалістів з обласного центру в дубенчанки відповідно до лабораторного обстеження виявлено вірус грипу типу А. Тобто попередній діагноз щодо коронавірусної інфекції не підтвердився.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: