Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Дружбівському та Підзамчівському старостинських округах адмінпослуги стали доступніші і зручніші

Адміністративні послуги жителям Радивилівської об’єднаної громади стали ще більш доступними, зручними та оперативними. У Дружбівському та Підзамчівському старостинських округах відбулось урочисте відкриття віддалених робочих місць ЦНАПу.

У травні цього року запрацював новий Центр надання адміністративних послуг, який діє за принципом «єдиного вікна», і де місцеві мешканці можуть оперативно вирішити свої документальні потреби за різними моделями життєвих ситуацій.

Ще тоді, на початку літа, обговорювалась можливість якнайшвидшого створення оптимальної мережі ЦНАПу, яка б дозволила і жителям віддалених сільських населених пунктів громади мати зручний доступ до якісних адмінпослуг за місцем свого проживання.  З огляду на те, що саме розвиток системи надання адміністративних послуг є одним із основних пріоритетів реформи децентралізації, у Радивилівській міській раді увесь цей час конструктивно працювали над її вдосконаленням.

«Відкриваючи два віддалені робочі місця адміністраторів Центру надання адміністративних послуг, ми, передусім, ставили за мету інтереси наших жителів: аби навіть у віддаленому селі люди змогли відчути всі переваги сучасного сервісу з надання адмінпослуг, - наголосив у своєму зверненні очільник громади Микола Карапетян. - Усі ці місяці тривав кропіткий процес облаштування робочих кабінетів, проводились ремонтні роботи у приміщеннях. На це з місцевого бюджету було спрямовано відповідні кошти».

Про те, що сфера надання адмінпослуг розвивається невпинно, і у Радивилівській громаді напрацьовано найкращі практики в цьому напрямку, зауважила, зокрема, і керівник Радивилівського ЦНАПу Марія Пастух:

«Людям, які проживають в сільській місцевості, більше не доведеться вистоювати в очікуванні на громадський транспорт, аби дістатися до нашого центрального офісу. В минулому залишиться і так звана «коридорна система», коли за однією довідкою доводилось очікувати у довжелезних чергах. Відтак, у віддалених робочих місцях ЦНАПу будуть надаватися близько вісімдесяти видів адміністративних послуг, з них більше двох десятків послуг соціального характеру. Це, наприклад, оформлення житлових субсидій, пільг, реєстрації місця проживання, видача різноманітних довідок, і багато іншого. Прикметно, що, завдяки плідній співпраці Радивилівської міської ради  із програмою «U-LEAD з Європою», вдалось залучити кошти на придбання меблів, сучасної оргтехніки та встановлення програмного забезпечення. Всі працівники центру підвищили кваліфікацію на тренінгах, які були спеціально розроблені українськими, шведськими та естонськими експертами».  

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: