У Березному завершується будівництво очисних споруд
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Березному завершується будівництво очисних споруд

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук під час робочої поїздки до Березного побував на одному з проблемних об’єктів – міських очисних спорудах. Питання їх реконструкції порушували не раз, однак через відсутність коштів десятки років роботи не розпочинали.

На сьогодні об’єкт на 80 відсотків готовий. Підрядник завершує технологічні роботи. За планом, тут упорядковують відстійники, блок біологічної очистки, камери зворотного мулу, мулові майданчики та біологічні ставки. Також споруджують будівлю повітродувної системи, яка має забезпечити остаточну переробку бактеріями органіки в неорганіку.

 

За словами міського голови Березного Руслана Пилипчука, загальна вартість проекту склала 44 млн.грн., з яких 7 мільйонів – це кошти міського бюджету, а 37 мільйонів – це фінансування з Державного фонду реконструкції та розвитку та обласного природоохоронного фонду.

 

Роботи  на цьому проблемному об’єкті розпочалися з 2016 року, коли очисні, завдяки активній позиції голови обласної ради Олександра Данильчука, потрапили до переліку об’єктів, які фінансуватимуться за кошти ДФРР. У 2020 році роботи завершать завдяки фінансовій підтримці бюджету області.

 

Пресслужба Рівненської обласної ради

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: