Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Туркам розповіли про всі приваби Рівненщини


Зустріч із потенційними інвесторами відбулася напередодні Західноукраїнського форуму «Розвиток та безпека місцевих доріг», який відбудеться у Рівному сьогодні, 5 грудня. 

Іноземні делегації прибули до Рівного для участі у Форумі і принагідно поцікавилися інвестиційними проектами Рівненської області.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль розповів турецьким інвесторам, зокрема, про можливість відкрити виробництво екологічно чистого біопластику з кукурудзи, підприємство із виробництва агломератних виробів з каменю. Також очільник області доніс інформацію про потенціал рівненського аеропорту та підготовку його інвестпроекту в рамках державно-приватного партнерства. Окрему увагу приділив туристично привабливим об’єктам Рівненщини, які за умови належних інвестицій можуть приносити дохід бізнесу, громаді і області загалом. 

Після обговорення ряду потенційно цікавих проектів, представники турецької делегації висловили неабияку зацікавленість щодо виробництва саме агломератних виробів. 

Зокрема, представник турецького бізнесу Ердал Їлдіз зауважив, що на такі товари завжди є попит. Потенційні інвестори ознайомилися із зразками каменю, із яких виготовляються агломератні вироби. Домовилися продовжити предметний діалог для детального вивчення інвестиційного проекту і початку можливої співпраці.

«Не втомлююся повторювати: Рівненщина – це територія рівних можливостей. Ми забезпечуємо їх кожному інвестору.  Беремо його за руку, проводимо через всі інстанції, аби він якнайшвидше міг розпочати свій бізнес. Для нас це інвестиції, робочі місця, податки для області. Це й наша репутація. Адже інвестор, який швидко і прозоро зміг запустити свій бізнес, розповість про це у своєму середовищі. І в кінцевому результаті це принесе області лиш додаткові інвестиції», - підсумував Віталій Коваль.

--Прес-служба ОДА

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: