Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Центральна міська лікарня Рівного отримала мікроскоп екстра класу

В обласному відділенні нейрохірургії КНП «Центральна міська лікарня» РМР було встановлено операційний мікроскоп екстра класу.

Інформують Вісті Рівненщини за інформацією 7 Днів.

19 жовтня відбулась перша операція з його використанням. Даний мікроскоп дуже важливий у роботі, адже значно розширює можливості хірургічних втручань та незамінний у використанні при судинних патологіях головного мозку, нейроонкології, спінальній хірургії.

Тепер медики з допомогою такої оптики мають змогу виконувати різноманітні високотехнологічні нейрохірургічні втручання.

 Вперше в області нами було проведено оперативне втручання з приводу внутрішньо-мозкової пухлини (правої гемісфери головного мозку). Пацієнт 56 річний чоловік. І саме завдяки операційному мікроскопу вдалося повністю, тотально видалити пухлину не травмуючи судини, що знаходились в безпосередній близькості від пухлини за рахунок гарної візуалізації. Збільшення 7-9 разів. Незважаючи на те, що пухлина знаходилась в безпосередній близькості до важливих функціональних зон, будь-якої негативної неврологічної симптоматики не було. Після операції пацієнт був переведений в палату, його стан задовільний.– розповів кандидат медичних наук, лікар-нейрохірург обласного нейрохірургічного відділення Олександр Кучерук.

Працювати з хорошим обладнанням багато, що значить. Впевнений, що нове обладнання допоможе нам зробити тисячі успішних операцій.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: