Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

То кого ж відсторонили після запиту Іванісова?

Кабінет Міністрів України, на підставі депутатського запиту нардепа Романа Іванісова,  відсторонив від виконання службових обов’язків першого заступника начальника Держгеокадастру Рівненщини Сергія Дубича.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук 11 листопада повідомив сам Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. “Із вересня цього року уряд почав повне очищення Держгеокадастру від корумпованих та неефективних керівників. За цей час ми змінили 20 обласних керівників. І звільнятимемо корупціонерів, доки крісло не займе чесна та патріотична людина”, – написав Олексій Гончарук.
Щоправда, у той же день нардеп Роман Іванісов теж на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що від виконання службових обов’язків відсторонені начальник Управління Держгеокадастру в Рівненській області Роман Мигаль та його перший заступник Сергій Дубич. Тобто,  достеменно так і не зрозуміло, відсторонили обох керівників чи лише одного. Прем’єр назвав прізвище лише Дубича. До речі, на засіданні Кабміну за участі Прем’єр-міністра був присутній  лише Дубич, Роман Мигаль, як стало відомо, в той час перебував на лікарняному.
Як стало відомо, причиною відсторонення став депутатський запит нардепа Романа Іванісова. У ньому йдеться, що Держгеокадастр у Рівненській області виділив 28 гектарів невідомим особам без відома ради. Секретар Зорянської сільської ради Рівненського району стверджує, що до них жодних клопотань осіб щодо цих ділянок не надходило, відповідно рішення супе­речить чинному законодавству.
Сергій Дубич  у коментарі журналістам Рівне 1 зазначив, що, ймовірно, пан Роман (Іванісов) помилився, звинувачуючи їх у зловживаннях, адже ті питання, які він озвучував, не є їх компетенцією:
– Варіант відсторонення можливий. Найімовірніше, Роман Іванісов вважає неправомірними дії щодо зміни цільового призначення земельних ділянок або їх нецільового використання. Та це прерогатива РДА. Зараз їду на нараду, і якщо буде проводитись розслідування, то, звичайно, робота управління загальмується, – повідомив Сергій Дубич.
• Роман Вістенко

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: