Сьогодні о 10:00 водолазами рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах було піднято на поверхню тіла чоловіка 1998 року народження який потонув напередодні в кар’єрі села Хотин Рівненського району. Водолази знайшли чоловіка на трьохметровій глибині приблизно за сім метрів від берега.
Довідково: більше інформації про нещасний випадок можна дізнатися у начальника рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах Анатолія Якимчука за тел. 0680221309
Нагадаємо, що 11 травня о 20:40 рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне на надувному човні надавали допомогу працівникам поліції у пошуку молодого чоловіка, який під час плавання потонув в місцевому кар'єрі села Хотин Рівненського району. Тіло на поверхні води знайдено не було тому довелося залучати водолазів.
ГУ ДСНС України у Рівненській області