Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Тіла вояків, віднайдені на Володимиреччині, будуть упокоєні належним чином

У неділю в храмі Святої Покрови міста Вараш відспівали панахиду за знайденими на території Рафалівського кар’єру воїнами УПА. Останки їхніх тіл археологи знайшли у листопаді минулого року, дослідивши місце братського поховання, вказаного старожилами села Іванчі, про що ми вже писали раніше.

Всього там було поховано 14 бійців, які загинули ще у часи Другої світової війни. Протягом десятиліть радянська влада приховувала інформацію про братську могилу. Тепер же пам'ять загиблих вшановано.

Останки склали у труни і тимчасово розмістили у храмі Святої Покрови. Відслужив панахиду настоятель храму благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Віталій Боднар. Після богослужіння він розповів, що труни зберігатимуться у капличці біля храму, допоки не підготують місце для захоронення.

Над цим уже працює створений Володимирецькою райрадою оргкомітет. Попередньо вирішили відвести для перепоховання земельну ділянку біля роздоріжжя у селі Суховоля. Окрім братської могили, зазначив отець Віталій, там планують спорудити меморіальний комплекс із капличкою та музеєм, повідомляє Володимирецька районна державна адміністрація.

Фото Валентини Сильман.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: