Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Терорист, який захопив автобус із заручниками у Луцьку, – з Дубна – ЗМІ

Чоловіка, який сьогодні у центрі Луцька захопив автобус із 20 заручниками, насправді звати не Максим Поганий, як спочатку він представився поліції, а Максим Кривош. І він має прописку у м. Дубно. Про це повідомляє агентство Волинські новини з посиланням на власні джерела. 

Також, за даними агентства, чоловік раніше відсидів кілька термінів у місцях позбавлення волі. У в'язниці він і написав книгу "Філософія злочинця". 

Крім того зазначається, що він часто бував у Луцьку, там має багато знайомих, тако там у нього проживєа брат. За словами людей, які знали чоловіка, він справляв враження адекватної, хоча і дивакуватої людини. Часто міняв номери телефонів і мало щось конкретно про себе говорив. 

У поліцїі також зазначали, що чоловік примусово лікувався у психіатричній лікарні. 

Нагадаємо, до поліції близько 9.25 зателефонував невідомий, представився Максимом Поганим та повідомив, що він взяв у заручники автобус із людьми, а також має при собі зброю та вибухівку. За даними поліції, вимоги терориста були нечіткими, він висловлював у соцмережі "невдоволення системою". 

Перед тим чоловік записав відео та заявив, що "держава – це перший терорист". Тепер він вимагає, аби голови судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков, а також українські олігархи записали й виклали на своїх сторінках у соцмережах і в Ютуб заяви про те, що саме вони – терористи в законі. Також відеозвернення повинен записати президент Володимир Зеленський.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: