Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Темпи насторожують

Стадіон «Авангард» може отримати додаткові 50 мільйонів на реконструкцію. Однак, є нюанс...

Будівельні роботи на рівненському стадіоні «Авангард», який включений до проекту Президента «Велике будівництво», не задовольняють керівництво міста та області – за низьких показників реконструкції стадіону місто може втратити додаткових 50 мільйонів гривень субвенції від держави на цей об’єкт.
Як розповів голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль під час робочої поїздки на стадіон, було прийнято рішення щовівторка та щоп’ятниці о 9-й годині проводити спільні наради на території будівництва за участю представників влади, обласного й міського управлінь капітального будівництва, а також підрядників.

«Чесно кажучи, не задоволений такими темпами виконання робіт, – ділиться Віталій Коваль. – Нагадую, з міського бюджету виділено 50 мільйонів гривень, з державного бюджету по спецсубвенції виділено 100 мільйонів гривень. Тобто, у загальному на реконструкцію стадіону ми маємо 150 мільйонів виділених коштів. Нині освоєно з державного бюджету 40 мільйонів, з місцевого – 26. Зокрема, на будівництві зараз задіяна недостатня кількість працівників. Для того, щоб пришвидшити будівельні роботи, і вирішили проводити спільні наради.
Також у нас є можливість додатково залучити 50 мільйонів гривень спецсубвенції в цьому ж році. Однак це можливо, якщо ми показуємо швидкі темпи будівництва до жовтня. Ми давали слово вболівальникам рівненської футбольної команди «Верес» й жителям міста, коли просили субвенцію на будівництво «Авангарду», що у Рівному буде свій хороший стадіон. Ми маємо цього слова дотримати».
Проблеми, які виникають при виконанні будівельних робіт на стадіоні, наразі зменшуються. Про це зазначив міський голова Рівного Олександр Третяк:
«Питання виникали в коригуванні проєкту кошторисної документації й в деяких технічних нюансах, які на сьогодні коригуються, а фронт робіт максимально пришвидшується. Домовлено з підрядником про те, що має збільшитися кількість працівників на будівництві. Думаю, що підрядник усвідомив свої помилки.
Моє принципове завдання як міського голови Рівного – зробити все, аби «Верес» міг грати на нашому стадіоні якомога швидше».


Керівник фірми-підрядника «Фіалка» Юрій Фалко поділився, чому ж реконструкція стадіону уповільнилася:
«Ми виконали роботи з укладання газону по проєктно-кошторисній документації, яка у нас була. Але, коли приїхав польський монтажник, то сказав, що потрібно внести деякі зміни в периметр поля. Також є певні затримки з отриманням проєктно-кошторисної документації. Є нюанси і з постачальниками – деякі фарби йдуть з Італії, поставку відтермінували на три тижні. Зараз, окрім самого поля, до здачі в експлуатацію входять східна та західна трибуни, підтрибунне приміщення – легкоатлетичний манеж, бігові доріжки, газон та освітлення».
• Олександра Нагорна

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: