Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Такої навали пневмоній я ще не бачив, - головлікар Сарненської ЦРЛ

Про погіршення ситуації в Сарненській центральній райлікарні повідомляє головний лікар закладу Василь Іванюк. 

Наразі, за його словами, в реанімаційному відділенні перебуває шестеро хворих з пневмонією, один із пацієнтів - у вкрай важкому стані, підключений до апарату ШВЛ. 

В інфекційному відділенні перебуває 23 хворих (четверо з високою температурою, киснезалежні, стан - важкий), у інших - стан середньої важкості. На обсервації (у терапевтичному відділенні) - 43 пацієнта з пневмонією, 15 хворих  - з високою температурою. На обсервації у травматології - 7 хворих, в тому числі вагітна жінка з важкою пневмонією. 

- Друзі, скажу так, за всю свою трудову діяльність, а вона налічує двадцять чотири роки, такої навали пневмоній я ще не бачив, і, думаю, мої колеги теж. На даний час поступило десять пневмоній. Це жителі смт. Клесів (3), с. Кричильськ (2), с. Вири, с. Чабель, с. Мульчиці (2), та с. Велихів, Володимирецького району. Окрім того маємо навих п'ять підтверджених ПЛР ковідовських хворих, усі - жителі с. Клесів та смт. Клесів, на жаль, всі з одного вогнища, це тільки ранішні результати, - написав головлікар. 

Окрім цього, за його словами, у лікарні додатково залучили медичний персонал для надання допомоги хворих.

- За тиждень вся медична спільнота має святкувати своє професійне свято, але яке може бути святкування коли таке напруження, завантаження, і така ситуація. Коли більша частина лікарні вже сьогодні на "передку". Я думаю, що все рівно людям зробимо приємні "сюрпризи", бо для чого тоді ми це все робимо, - зазначив Василь Іванюк. 

Нагадаємо, на Рівненщині наразі виявлено 2462 випадки коронавірусу, два дні поспіль в області фіксують рекордну кількість хворих. 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: