Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Суд залишив під вартою чоловіка, який у Костополі скинув жінку з балкона


30-річний Сергій Денисов з судової зали поїхав до слідчого ізолятора, і там підозрюваний перебуватиме щонайменше до 6 січня наступного року.

Як повідомляє «Рівне Вечірнє», слідчі підозрюють затриманого в тому, що він 5 жовтня цього року близько півдня в одній із квартир на третьому поверсі висотки в Костополі, під час сварки із 49-річною М., усвідомлюючи, що вони перебувають на відкритому балконі квартири, маючи фізичну перевагу над потерпілою, умисно взяв однією рукою опонентку за тулуб, а іншою перекинув через перило балкона. 

Жінка впала з висоти третього поверху на землю. Лікарі виявили в потерпілої важкі численні травми та переломи. Через кілька днів вона у лікарні померла. 

Момент злочину побачила жінка з будинку навпроти.

Момент злочину побачила жінка з будинку навпроти.

Прокуратура оскаржила ухвалу слідчого судді місцевого суду про застосування до підозрюваного запобіжного заходу до Рівненського апеляційного суду. В апеляційній скарзі йшлося про обрання підозрюваного, який у той день перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, більш суворого запобіжного заходу – тримання під вартою строком на 60 діб.

Захисник підозрюваного і сам підозрюваний просили суд залишити ухвалу суду першої інстанції без змін, переконували у невинуватості та непричетності до тяжкого злочину.

Пресслужба Рівненського апеляційного суду повідомила: колегія суддів апеляційну скаргу прокурора задовольнила. Ухвалу слідчого судді місцевого суду про застосування до підозрюваного  цілодобового домашнього арешту скасувала. Задовольнила клопотання слідчого про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою строком на 60 діб, до 6 січня 2022 року. 

Підозрюваного взяли під варту в залі судового засідання.


 

#вирок  #суд  #102 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: