Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Суд розгляне обвинувальний акт відносно жителя Сарненщини, який незаконно придбав та зберігав бурштин

Рокитнівським відділом Сарненської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт відносно 41-річного місцевого жителя, котрий в березні місяці 2020 року незаконне придбав та зберігав по місцю проживання бурштин, законність походження якого не підтверджується відповідними документами.

Так, працівниками поліції у вересні місяці поточного року в ході проведення санкціонованого обшуку житлового господарства вказаного громадянина, в одній із кімнат будинку, виявлено та вилучено каміння бурштину, яке відповідно до Закону України «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними» та Переліку корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №827 від 12.12.1994, яке відноситься до корисних копалин загальнодержавного значення, є дорогоцінним камінням органогенного утворення – бурштин, в сировині масою 0,37207 кг., на яке будь-які документи, що підтверджують законність походження каміння бурштину, останній не надав.

За результатами проведеного досудового розслідування органом слідства здобуто достатні докази причетності вказаної особи до інкримінованого йому злочину та 16.11.2020 за процесуального керівництва Рокитнівського відділу місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно даної особи за фактом вчинення нею злочину, передбаченого ч. 1 ст. 240-1 КК України (незаконне придбання та зберігання бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами).

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Матеріали Сарненської місцевої прокуратури
Рівненської області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: