Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Спортивні змагання «Олімпійське літо» відбулись на Сарненщині

В смт Степань, що на Сарненщині, на березі мальовничої річки Горинь знаходиться однойменний санаторно-оздоровчий заклад. На Рівненщині він є одним з популярних завдяки своїм лікувальним торф’яним грязям та мінеральним водам. Але, звісно, відпочиваючим тут дітям окрім оздоровлення потрібне ще й активне дозвілля.

Допомагає санаторію в організації такого дозвілля Спорт для всіх Рівненщини. Спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області, вони щороку проводять тут різноманітні спортивно масові заходи.

Цього разу це були спортивні змагання під назвою «Олімпійське літо». Напередодні вихователі разом з дітьми сформували максимально рівносильні колективи та обрали назви. До їхнього складу завжди входять більшість тутешніх відпочиваючих. Сьогодні на дітей чекала програма з 5 естафет. За нагороди боролися чотири колективи. У загальному підсумку перемогла команда «Сокіл». Вони не лише демонстрували дуже хороші результати в кожній естафеті, а й робили це майже без порушень правил, що вберегло їх від великої кількості штрафних секунд.

«Олімпійське літо» і надалі продовжуватиме відвідувати дитячі санаторно-оздоровчі комплекси Рівненщини. Таким чином, дітлахи зможуть повною мірою долучитися до активного дозвілля у канікулярний період та насолодитися миттєвостями спортивного суперництва.


Спорт для всіх Рівненщини

#Олімпійське літо  #Спорт для всіх 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: