Спорт 4 листопада

ФУТЗАЛ

Поразка не по грі

Свій черговий матч в чемпіонаті «Екстра-ліги» з футзалу МФК «Кардинал-Рівне» проводив на виїзді. У Львові підопічні Сергія Піддубного зустрічалися із місцевою «Енергією» і поступилися 2:3 (1:2).

Двічі по ходу гри гості наздоганяли господарів. У першому таймі у рівнян відзначився Олександр Бондар (16 хвилина), а після перерви —  Мар’ян Маринюк (37 хвилина). На 38 хвилині львів’яни реалізували сумнівний пенальті. Гості не були згодні з таким рішенням і  Сергій Піддубний прийняв рішення припинити гру. Проте керівництво рівненського клубу змусило гравців вийти на майданчик і продовжить матч. Гравці МФК «Кардинал-Рівне» доклали чимало зусиль, аби відігратися втретє. За 10 секунд до завершення матчу один з арбітрів вгледів гру рукою гравця «Енергії» і призначив пенальті. Проте за хвилину він змінив свою думку. Фінальний свисток зафіксував чергову поразку рівнян.

Сергій Піддубний, граючий тренер МФК «Кардинал-Рівне»:

— Як на мене, то суддівські помилки знову вплинули на результат гри. Важко нам грати із таким суддівством, у психологічному плані складно.

Результати решти ігор: «Єнакієвець» — «ЛТК» — 2:3, «Локомотив» — «Монолит» — 2:1. Лідирує у чемпіонаті «Енергія» — 15 очок. МФК «Кардинал-Рівне» з 7 очками на п’ятому місці. Наступний матч рівняни проведуть завтра вдома і прийматимуть «Ураган» з Івано-Франківська.

БАСКЕТБОЛ

Такі різні матчі

У третьому турі чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі БК-93 «Пульсар-ОШВСМ» вдома приймав харківський колектив «Авантаж-Політехнік». Першого ігрового дня господарі перемогли — 91:84 (23:20, 25:17, 26:19, 17:28), а наступного поступилися — 89:96 (25:29, 23:16, 20:29, 21:22).

За БК-93 «ПульсарОШВСМ» відзначалися: Шемосюк — 21 очко (першого ігрового дня) і  15 (другого), Коровяков 16 та 26, Ворнік 16 та 4,  Мякінін 13 та 15, Артимович 12 та 9, Куракін  6 та 11, Кузьмінець 4 та 2, Гусаківський 2 та 2, Липін 1 та 5.

У наступному турі рівняни  в Алевську поміряються силами із місцевим колективом «Кокосовім-Сталь». Результати інших матчів: «Волиньбаскет» —  «Коксохім-Сталь» — 91:76 та 79:71, «Тернопіль-ТНЕУ» — БК «Кремінь» — 58:101 та 64:103, «Авіастар» — «СпортЛіцей» — 59:64 та 73:56, СК «Муссон» —  «Вінницькі зубри» —  82:71 та 77:61.

Розпочали з перемог

БК «Сузір’я-НУВГП-ОСДЮШОР» вдало стартувала у першій жіночій баскетбольній лізі. Вдома підопічні Валерія Жартуна двічі перемогли львівську «Політехніку» — 85:51 (25:10, 26:10, 21:15, 13:6) та 65:34 (25:6, 15:10, 13:9, 12:9). Першого ігрового дня лідерами по результативності у господарок стали Ганна Єремейчук (15 очок) та Олена Грицаюк (14), а другого: Вікторія Коваль (16) та Яна Голубош (14).  У наступному турі (5-6 листопада) БК «Сузір’я-НУВГП-ОСДЮШОР» поміряються силами в Івано-Франківську із місцевим «Університетом».

ФУТБОЛ

Призери визначилися

Стали відомі всі призери чемпіонаті та першості області з футболу. У першій лізі чемпіонство виборов оржівський «ОДЕК» — 48 очок. На другому місці рівненська «Славія» — 37 і бронзові нагороди у кузнецовського «Ізотопа-РАЕС» — 30. На два очки від «атомників» відстала «Гоща-АМАКО». Результати ігор заключного туру: «ОДЕК» — «Ізотоп-РАЕС» — 3:1, «Волинь-Цемент» — «Енергія» — 1:1, «Гоща-АМАКО» — «Славія» — 0:2, «Сокіл» — «Маяк» — 2:5, «Случ» — «РОКО-Городок» — 0:3. Кращим бомбардиром чемпіонату став Віктор Газицький («ОДЕК») — 22 м’ячі (8 з пенальті). На другому місці Віталій Брикса («Енергія») — 14.

У юнаків чемпіоном став сарненський «Маяк» (37 пунктів), на два менше у володимирецької «Енергії» і 33 в доробку кузнецовського «Ізотопа-РАЕС».

У другій лізі першості області здолбунівська «Волинь» посіла перше місце (44 очки), на другому рівненський «Водник» (38) і на третьому рівненський «Авангард-2010» (38). Результати ігор заключного туру: «Колос» — «Прогрес-Воловікова» — 1:2, «Горинь» — «Вельбівно» — 0:0, «Малинськ» — «Волинь» — 1:4, «Фіалка» — «Сокіл» — 0:1, «Авангард-2010» — «Полісся» — 1:0. Кращим бомбардиром став Тарас Топоровський («Волинь) — 16 голів (1 з пенальті). На один м’яч відстав Віктор Оніщук («Сокіл»).

«Авангард»  значить — перший

Визначився чемпіон Рівненської області з футболу серед ветеранів. У фінальному матчі рівненський «Авангард-ПАС» у впертій боротьбі здолала опір колективу «Конс’юмерз-Скло» (Зоря) — 2:1.

Кращі визначать найкращого

Стартувала «Ліга чемпіонів» переможців районних та міських чемпіонатів з футболу. Нинішнього року на старт змагань вийшли чотирнадцять колективів, дванадцять з яких розпочали боротьбу з 1/8 фіналу, ще два колективи потрапили в чвертьфінал одразу. Двобої перших двох етапів складатимуться з одного матчу, натомість півфінали та фінал — з двох.

САМБО

Знай наших!

В Греції відбувся чемпіонат світу з боротьби самбо серед ветеранів, в якому взяли участь майже 400 спортсменів з 29 країн світу. У ваговій категорії 90 кг вдруге поспіль чемпіоном світу став заслужений тренер України, старший тренер Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»  Микола Коба.