Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Спартакіада «Рух заради здоров’я» завітала до Тучина

Зв’язок багатьох хвороб та малорухливості було встановлено ще в 50-х роках минулого століття. Тоді було проведено велике дослідження з водіями та кондукторами лондонських автобусів. Виявилось, що водії мали у 2 рази більші ризики серцевого нападу, ніж кондуктори. Зв’язок був очевидним — тривале сидіння негативно впливає на здоров’я (https://goo.gl/k4i2hU).

З того часу велика кількість досліджень підтверджує користь руху не залежно від віку та стану здоров’я. Тому, ініціатива комунального закладу Спорт для всіх Рівненщини , щодо проведення спартакіади «Рух заради здоров’я» у підвідомчих установах департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації активно підтримується ось уже десятий сезон.

Естафету спартакіади «Рух заради здоров’я» сьогодні приймав комунальний заклад «Тучинський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради. На відкритті змагань всіх присутніх привітала директор департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації Роза Слободенюк.

Зазвичай, спортивні етапи спартакіади складалися з п’яти командних змагань. Але так, як тут проживають люди похилого віку, особи з інвалідністю, а також ті, хто потребує стороннього побутового догляду і медичного обслуговування, були внесені певні корективи. Учасникам окрім командних запропонували випробувати себе ще й в індивідуальних змаганнях. А після успішного закінчення стартів всі були відзначені нагородами і подарунками.

Наступного тижня естафету спартакіади прийматиме Урвенський психоневрологічний інтернат.


Спорт для всіх Рівненщини

#Спорт для всіх 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: