Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Слухачі Рівненського ЦПТО ДСЗ стають візажистами - професіоналами, які підкреслять індивідуальність і красу

За результатами останньої державної кваліфікаційної атестації  в групі слухачів РЦПТО ДСЗ за професією «Візажист» безробітні добре опанували премудрості професії, вивчили теоретичний курс та отримали практичні навички. Але головне, вони отримали пропозиції від роботодавців, а отже, плануватимуть своє майбутнє по-новому.

Високий рівень підготовки слухачів у РЦПТО ДСЗ імпонує роботодавцям, адже нині важливо забезпечувати професійне надання послуг, підбирати висококваліфікований персонал, що сприяє збільшенню клієнтів та гарантує якісні послуги.

На навчання в РЦПТО ДСЗ безробітних направили Здолбунівський РЦЗ, Сарненський РЦЗ, Славутський МРЦЗ (Хмельницька обл.), Костопільський РЦЗ, Рівненський МЦЗ та  Рокитнівський РЦЗ.

За словами викладача Оксани Редьки, всі слухачі проявили креативність, прагнули вдосконалення, тому й працюватимуть з ініціативою, старанно і на результат. Так, Любава  Цуманчук - одна з найкращих у групі, вже має чималі досягнення у професії,  знає декілька мов, зокрема, англійську, французьку, польську (!),тривалий час перебувала за кордоном, розуміється на європейському рівні надання послуг.  Анна Рибнік  вдруге прийшла до РЦПТО, вона свого часу навчалася на косметика, а тепер здобула і знання візажиста, що важливо для роботи.

Навчання тривало понад 5 місяців. За цей період слухачі вивчили візажну справу, матеріалознавство, санітарію та гігієну, спеціальний малюнок, основи  пластичної анатомії та фізіології шкіри обличчя, професійну етику та естетику. Виробничу практику вони проходили в салонах - «Sunrise» (м.Сарни), «Дует» (м. Славута Хмельницької обл.), «Діва», «Елітіс» (м. Рівне), «Лізара» (м. Здолбунів), «Олександра» (Рівненський р-н).

Важливо, що частина слухачів зуміла зарекомендувати себе  і вже отримала пропозиції від роботодавців.

Практичні заняття безпосередньо на робочих місцях додають слухачам впевненості, комунікаційного досвіду, виявляють особливості професії. Оксана Зигалова, заступник директора РЦПТО ДСЗ, під час відповідей влаштувала невеличке тестування щодо переваг та недоліків зовнішнього вигляду присутніх. Слухачі охоче коментували своє бачення, грамотно аргументували власну позицію щодо доречності застосування макіяжу, форми брів тощо. ДКА проходив у емоційному, жвавому форматі. Слухачка Любава Цуманчук охоче відгукнулася на пропозицію Оксани Зигалової щодо зйомок відеорезюме.

За результатами ДКА усі випускники отримали Свідоцтва державного зразка про отриману професію.  

Якщо Ви в пошуках нового довершеного образу, прагнете гарно виглядати, бути задоволеними і впевненими, - Вам до кваліфікованого візажиста!

РЦПТО ДСЗ

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: