Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Школярі Жорнівки тепер мають свій автобус

Два роки тому, коли закривали Жорнівську школу, першочерговим завданням для тодішньої влади мала стати організація підвезення школярів до Невірківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», проте це питання залишилося невирішеним донедавна.

Жорнівчани зверталися до влади із прохання допомогти: відвідували засідання сесії районної ради, звернулися з листом до голови Корецької РДА Олександра Зайчука. 1 жовтня вдалося цю проблему вирішити.

«За дорученням голови Корецької РДА Олександра Зайчука все ж вдалося організувати безперешкодне і безпечне підвезення школярів із Жорнівки до Невіркова. Для цього було проаналізовано заклади освіти й виявлено, що в Устянській школі на балансі перебувало два шкільні автобуси. Тому один з них був відремонтований й переданий у користування з подальшою передачею права власності на Невірківську школу. 1 жовтня після проходження технічного огляду транспорт відправився з Корця», – зазначив заступник голови РДА Олег Рогашевський.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: