Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Ше одна партія заявила про себе. "Європейська Солідарність" відкрила офіс в центрі Рівного.

У суботу, 19 вересня, запрацював офіс міського осередку партії «Європейська Солідарність». За цією ж адресою знаходиться громадська приймальня народної депутатки України Яни Зінкевич. Яна — волонтер, доброволець-медик, відома рівнянка особисто приїхала на відкриття офісу.

Офіс знаходиться за адресою Соборна 1А, що навпроти зупинки кооперативного коледжу.

Офіс стане місцем комунікації та співпраці з однодумцями, майданчиком де люди зможуть поділитись ідеями, потребами, а також взаємодіяти із представниками партії.

Зокрема, тут готовий спілкуватись із рівнянами кандидат на міського голову від ЄС Третяк Олександр:

- Такі базові речі такі як опалення, чистота вулиць — це ті речі якими кандидати на міських голів не мають хвалитися, це базові потреби які міський голова повинен забезпечити.

- Сьогодні ми готові надати найкращий інвестиційний розвиток нашому місту, надати поштовх до розвитку і показати, що Рівне справді європейське місто — доступне, мобільне і з найкращим сервісом.

Презентація відбулась без помпезних церемоній, перерізання стрічок чи формальностей. Демократичний підхід і максимальна наближеність до людей — ось що важливо у новій команді ЄС, розповідає голова оновленого міського осередку «Європейської Солідарності» Павло Алексєвич:

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: