Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Що ж так активно будують у Радивилові?


У міському парку відпочинку Радивилівської об'єднаної громади зводять мультифункціональний спортивний майданчик. На об’єкті уже більше тижня, не збавляючи темпів, працює спецтехніка. За короткий час із території демонтували старе обладнання – футбольні ворота, баскетбольні щити, волейбольні стійки. Здійснили обрізку дерев.

Поле зі штучним покриттям буде облаштоване для 6-ти ігрових видів спорту, таких як баскетбол, волейбол, міні-футбол, теніс, гандбол, бадмінтон, повідомляє прес-служба ОДА.

Перший заступник голови Радивилівської міської ради Віктор Ісюк розповідає:

«За цей час вдалось повністю завершити впорядкування території. Працівники ремонтної бригади вклали піщану подушку, застелили щебеневу основу. Зараз триває монтаж сталевих елементів огорожі. По всьому периметру мультифункціонального майданчика встановлюють бордюри. Залишається тільки змонтувати освітлення, попрацювати над благоустроєм».

Унікальною особливістю нового спортивного майданчика буде його поліуретанове покриття. Така поверхня має значно довший термін експлуатації, адже стійка до атмосферних впливів, знижує ризик отримання травм.

Реалізація будівництва мультифункціонального спортивного майданчика в Радивилові стала можливою на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів, у розмірі 50/50. Загальна кошторисна вартість об’єкта – понад 2 мільйони гривень.  Як зауважують у міській раді, спеціалізований майданчик дасть змогу зміцнювати здоров’я усім радивилівцям, незважаючи на вік, а також стимулюватиме до фізичної активності дітей, підлітків та молодь.

Нагадаємо, Рівненська область отримала 5,5 мільйонів гривень з державного бюджету на будівництво нових мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту або модернізацію існуючих у мультифункціональні. Споруди з’являться у Вараші, Дубно, Рівному, Великому Олексині Рівненського району, Крупецькій та Радивилівській ОТГ.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: