Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Що привезли рівненські чиновники із бізнес-форуму?

 

Днями делегація Рівненщини взяла участь  в Українсько-чеському бізнес-форумі. Візит, схоже, був результативним. Про досягнуті домовленості глова Ода Віталій Коваль написав на своїй сторінці у Фейсбук:

 «Найбільший приватний перевізник в центральній Європі REGIOJET. Обговорили можливість включення нашого регіону в їхній транспортно-логістичний ланцюг задля збільшення пасажиропотоку як в країни ЄС, так і до Рівненської області. Продовжуємо діалог вже поза Форумом. Це важливий і стратегічний партнер для розвитку наших дорожньо-транспортного та інфраструктурного хабів.

Потужний Czech Export Bank. Він надає доступ до фінансових ресурсів для українських компаній, які здійснюють зовнішньо-економічну діяльність з Чехією. Рівненські компанії зможуть розвивати міжнародне співробітництво за допомогою кредитування з боку чеської сторони.

 Компанія BIOMAC. Потужні виробники і проектанти обладнання для виробництва паливних брикетів та пеллет. Обговорили можливість розташування їхнього виробництва в одному із районів Рівненщини. Продовжуємо інвестиційний діалог.

До речі, цікавий факт: експозиція міжнародного форуму в Києві була представлена лише Рівненською областю. Пишаюся нашими товаровиробниками!

Українсько-чеський бізнес-форум завершився. Дякую рівненській делегації за командну роботу! Крокуємо далі...»

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: