Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Що буде із дитячими садочками на Рівненщині?


В області триває переформатування закладів позашкільної освіти. Процес реорганізації обговорили під час наради за участю першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна, голови обласної ради Андрія Карауша з керівниками трьох обласних комунальних закладів позашкільної освіти, головами комісій з реорганізації та департаменту освіти, повідомляє пресслужба ОДА.

Нагадаємо, що на сесії 17 березня обласна рада підтримала рішення щодо створення Центру національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти, об’єднавши три нині діючі обласні заклади:

  • Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді,
  • КЗ "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради,
  • Рівненський центр національно-патріотичного виховання туризму, краєзнавства.

Під час наради наголошено, що процес реорганізації трьох комунальних закладів позашкілля в один відбуватиметься з чітким дотриманням законодавства. Гуртки продовжать працювати, а діти - в них займатися.

Утворений заклад функціонуватиме за 5-ма напрямами:

військово-патріотичним та турисько-краєзнавчим;

  • науково-технічним;
  • еколого-натуралістичним;
  • художньо-естетичним;
  • соціально-реабілітаційним.

"Таким чином продовжують функціонувати усі напрями позашкільної освіти, які існують у відповідних однопрофільних закладах обласного підпорядкування. Також будуть збережені всі ставки педагогічних працівників. Учні, вихованці, слухачі закладів, що реорганізовуються, продовжать навчання у гуртках відповідного профілю в новоутвореному закладі", - прокоментував Сергій Подолін.

За результатами наради, керівникам закладів спільно з департаментом освіти і науки ОДА доручено проаналізувати фінансові ресурси, які необхідно додати для того, щоб заклади могли провести всі заплановані на цей навчальний рік змагання та взяти участь у всеукраїнських конкурсах.

Крім того, за дорученням голови облради Андрія Карауша, плануються зустрічі з трудовими колективами для обговорення штатних розписів та структури нового об’єднаного закладу.

Також буде проведено інвентаризацію землі та майна комунальних закладів, які підлягають об’єднанню.

А щоб посилити контроль за діяльністю позашкілля, обласна рада звертатиметься до Управління Державної служби якості освіти в Рівненській області.

Обговорили і нові напрями роботи майбутнього центру позашкілля.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: