Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Ще два населені пункти на Рівненщині газифікували

Як говорить жителька с. Миньківці Галина Петрівна, газ – це, передусім, чистота в хаті, менші затрати часу, енергії та й грошей, оскільки лише на дрова витрачається майже 1200 грн. за опалювальний сезон.

А самих лише дров недостатньо, ще понад 2,5 тис. грн. – на брикет, і все це треба ще впорядкувати та десь розмістити. Що б там не казали про газ, а він нам все ж  потрібен.
Відтак більше двох сотень жителів цих населених пунктів отримали затишок та комфорт, зазначив голова Рівненської ОДА Василь Берташ. Саме за його сприяння та завдяки ініціативній групі мешканців вирішилось “газове питання”, яке постало, як і будівництво підвідного газопроводу, ще у 90-х роках минулого століття. Відстань у 1,7 км (від сусіднього с. Берег, де газ з’явився торік) блакитний вогник “подолав” за відносно короткий термін. І сьогодні завдяки спільним зусиллям очільника області, голови Дубенської райдержадміністрації Данила Корилкевича, голови правління ПАТ “Рівнегаз” Петра Дубаса та громади газифікацію завершено. Під час урочистостей Василь Берташ подякував усім причетним до події та зауважив, що умови проживання повинні бути рівні у всіх наших громадян, незалежно від того, проживають вони у місті чи  в селі.
У Дубенському районі потребують газифікації ще 30 відсотків населених пунктів. А Рівненщина загалом газифікована на 54 відсотки. Проте до кінця року ця статистика покращиться. Як запевнив очільник ПАТ “Рівнегаз” Петро Дубас, блакитне  паливо з’явиться в оселях жителів ще чотирнадцяти сіл області. Він також зазначив, що на газифікацію краю йдуть чималі кошти, зокрема, лише за постановою Кабміну виділено 64 млн. гривень, ще 15 мільйонів – внесок “Рівнегазу”. “У нас є ще об’ємний шмат роботи, утім ситуація стабілізується, а плани здійснюються, зазначив” - Петро Дубас.
• Анатолій
 Андрієвський

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: