Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сергій Тігіпко: «Максимально націлений на реформи»

Лідер “Сильної України” віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко дав установку своїм однопартійцям – максимально йти у владу та ініціювати конкретні проекти на користь громад. Заробляти ж додаткові бали та прихильність українців збирається не порожніми балачками, а конструктивом. Про це лідер «Сильної України» розповів під час візиту до Рівного у рамках передвиборчого туру.

- У місцевих радах “Сильна Україна” готується відстоювати два основних пріоритети. Перший – це створення умов для інвестора, другий – якість життя людей, - заявив він. - Причина того, що українці об’єктивно живуть в гіршому достатку, аніж громадяни європейських країн – одна. Ми катастрофічно боїмось змін, боїмося проводити реформи. «Сильна Україна» готова запропонувати конкретні проекти і взяти на себе всю відповідальність за їх втілення.

За словами Сергія Тігіпка, представники «Сильної України» на місцях отримали установку: максимально йти у владу та працювати із більшістю у радах.

- Немає чого кричати, що ми з опозиції, треба приєднуватися до більшості і робити конкретні кроки задля поліпшення добробуту громадян, - стверджує Сергій Тігіпко. - І за кожен такий крок ми готові звітувати, щоб у 2012 році сказати: ми зробили оце, причетні до цього.

Щодо казок про миттєве поліпшення життя, то вони, на переконання лідера «Сильної України», вже давно не актуальні. Сьогодні у пошані - ініціатива та конкретика. Серед його проектів, які вже реалізовуються, – зміни до податкового законодавства.

- Податковий кодекс нині критикують ті, хто його навіть не читав, - обурюється Сергій Тігіпко. - Галас довкола його недосконалості – чисто політичне замовлення. Людей залякують, а ті, не володіючи повнотою інформації, протестують. Насправді податковий кодекс буде кращим, ніж те, що ми маємо зараз. Те, що турбувало людей, ми приберемо:  скасуємо ринковий збір, встановимо нульову ставку на прибуток на 10 років для легкої промисловості, суднобудування, літакобудування, готельного бізнесу. З нового року, я гарантую, буде автоматичне повернення ПДВ, а також плануємо скасувати 92 відсотки ліцензій на різні види робіт.

Зазнає змін також і митне законодавство. Новий митний кодекс може з’явитися орієнтовно вже за два тижні. У ньому передбачено принципово новий підхід до системи митного контролю, бо тільки кодексом, а не окремими законами, можна досягти зрушень у таких важливих сферах як митниця і податкова система, переконаний Сергій Тігіпко.

Сергій Табаков

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: