Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сергій Подолін перевірив стан укриттів в освітніх закладах Острозької громади

Обласна влада перевіряє стан укриттів у закладах освіти області. Адже мова йде про безпеку дітей, а це пріоритетне питання, прокоментував перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Сьогодні він спільно з представниками місцевої влади промоніторив укриття в освітніх закладах Острозької громади.

Так, Сергій Подолін побував в Острозькому ліцеї №1. Він розрахований на 1000 дітей. Тим часом у новому навчальному році планується навчати 765 ліцеїстів. Тут функціонуватиме 31 клас за змішаною формою навчання. Тим часом площа укриття закладу становить 369, 1 кв.м. Тут зроблено ремонт.

Також перший заступник голови ОДА перевірив укриття в закладі дошкільної освіти № 2 «Веселка». На сьогодні тут функціонує 8 груп, які відвідує 70 вихованців. Площа укриття становить 299 кв.м. Воно розраховане на 300 людей і забезпечене питною водою, медикаментами, продуктами харчування, ліжками, вогнегасниками.

«Ми маємо подбати про безпечні умови навчання дітей. На сьогодні це один із пріоритетів, - прокоментував Сергій Подолін. – Під час перевірок звертаємо увагу на стан укриття, наявність речей першої необхідності, позначки маршруту евакуації, систем сповіщення про повітряну тривогу. До речі, перебуваючи в ліцеї, нас застала повітряна тривога, тому перечекали загрозу в укритті за конструктивним діалогом з директором закладу».

Також перший заступник голови ОДА перевірив і стан укриттів в Національному університеті «Острозька академія». І в старому, і новому корпусах вони забезпечені всім необхідним. Тут, зокрема, є і генератори, і обігрівачі, і питна вода та продукти харчування.

Рівненська ОВА


 

#укриття  #безпека 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: