Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сарненські рятувальники приїхали у дитсадок пожежною машиною

Сарненські рятувальники провели для вихованців дошкільних навчальних закладів пізнавальний захід, повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області

Вчора рятувальники 8-ї державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області провели з вихованцями дошкільного навчального закладу "Малятко" с. Люхча та з вихованцями дошкільного навчального закладу №6 м. Сарни пізнавальний захід, на тему: «Безпека життєдіяльності».
До закладів прибув пожежно-рятувальний автомобіль, що стало справжньою несподіванкою для маленьких вихованців закладу. Під час заходу рятувальники нагадали дошкільнятам про правила пожежної безпеки, яких потрібно дотримуватися у побуті, розповіли про чіткі дії при виникненні надзвичайних подій та пожеж.
Під час практичної частини заходу рятувальники продемонстрували свій спецодяг, спецобладнання та дозволили малечі приміряти костюми та каски.
Також співробітники Служби порятунку розповіли, наскільки важливим є дотримуватись цих правил та які негативні наслідки можуть бути після ігор з вогнем.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: