Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сарненська лікарня поповнюється унікальним новим медичним обладнанням

У Сарненській ЦРЛ встановили новий апарат УЗД японського виробника преміумкласу. Повідомляє головний лікар Василь Іванюк.

Працюватиме з сучасним медичним обладнанням лікар ультразвукової діагностики Олександр Телегуз. Повідомили в СарниNews.City.

В Україні це перший Аplio а з найновішим програмним забезпеченням. А також перший у країні широкодіапазонний ультразвуковий конвексний датчик PVT - 574 Вт. За допомогою цього апарату можна діагностувати чимало захворювань, в тому числі і ковідні пневмонії, - пояснює головний лікар.

Крім того, 19 листопада в Сарненську райлікарню доставлять ще 20 нових ліжок для обсерваційного та інфекційного відділень, де лікуються хворі з Covid-19.

Нагадаємо, в приймальному відділенні лікарні тривають ремонтні роботи. За проєктом там будуть приймально-сортувальна та загальномедична зони, реанімація та діагностичний блок, відділення екстреної медичної допомоги. А також облаштують оглядові та консультативні, процедурно-перев’язувальну кімнати, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів і лабораторію термінових аналізів.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: