Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Сарненчанин відсвяткував свій 100-й День народження

Житель м.Сарни Михайло Козлюк відзначив поважний 100-річний ювілей

Перший заступник Сарненського міського голови Іван Назарець привітав ювіляра зі славетною датою, вручив йому вітальну листівку, квіти та сертифікат на грошову виплату від міської ради в розмірі 1000 гривень. А ще переказав вітання від очільника громади Руслана Серпенінова, побажав імениннику здоров'я, відмінного самопочуття та родинного тепла.

Михайло Трохимович - учасник бойових дій періоду другої світової війни. Його заслуги в боротьбі з нацизмом були високо оцінені державою, про що свідчать численні нагороди на орденській колодці святкового піджака.

Запорукою довголіття Михайло Козлюк вважає активну життєву позицію та здоровий спосіб життя. Народився в часи голодомору. Згадує тяжке дитинство в селі Гориньград-перший Рівненського району. Коли було 7 років - помер батько, а на маминих руках залишилися ще шестеро дітей, круглих сиріт від рідної сестри, яка трагічно загинула. Затим було лихоліття війни з фронтовими випробуваннями, пораненням і контузією. Після війни працював на спиртовому заводі.

Михайло Козлюк переїхав у Сарни понад 30 років тому. Має сина, доньку й онуків, з якими не спілкується. Декілька разів був одружений. Тепер живе один у скромній однокімнатній квартирі. Сам собі готує. Щоденно намагається вийти з дому, аби пройтися.

Не один раз за століття зранене серце не втратило здатності щиро радіти життю.

Довгожитель від душі бажає бачити рідну державу та людей у ній благополучними та щасливими.

Привітали ювіляра також представники Сарненської районної спілки ветеранів і КЗ «Центр надання соціальних послуг». 

Повідомила про це Сарненська міська рада

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: