Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рятувальники Рівненщини відновлюють роботу ДСНС України на деокупованих територіях Миколаївщини та Херсонщини

На деокупованих територіях Миколаївщини та Херсонщини відновлюють роботи підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Зведені загони Львівської, Рівненської та Хмельницької областей, а також Мобільного рятувального центру швидкого реагування до складу яких входить особовий склад та спеціальна техніка, направлені на звільнені території, де виконуватимуть завдання за призначенням.

Окремо сформовано та направлено до районів, де велись бойові дії, піротехнічні розрахунки з Дніпропетровщини, Запоріжжя, Херсонщини, Миколаївщини, Кіровоградщини, Черкащини, Хмельниччини, Житомирщини, Одещини, Луганщини, Вінниці, Рівненщини, Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України та 3 спеціального центру швидкого реагування ДСНС України.

14 листопада із перебігом проведення робіт в ході робочого візиту ознайомився Голова ДСНС України Сергій Крук разом із першим заступником Максимом Грицаєнко. Керівники ДСНС поспілкувались з особовим складом, провели виїзну нараду та надали відповідні розпорядження призначеним керівникам на місцях по організації усіх необхідних заходів, які необхідно вжити надалі для повноцінного відновлення роботи підрозділів.

ГУ ДСНС України у Рівненській області


 

#Херсон  #Миколаїв  #101  #відновлення 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: