Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

РНБО обіцяє проблеми українським користувачам "Вконтакте"

Кожен український користувач російської соцмережі "Вконтакте" незабаром буде на обліку Ради національної безпеки. Про це розповів секретар відомства Олександр Данілов.

Говорячи про роботу російських соцмереж, пан Данілов нагадав, що "Вконтакте" в Україні заборонена.

"Хотів би звернути увагу на користувачів, які користуються цим ресурсом, який є забороненим. Це має бути їхня відповідальність, - сказав він. - Починає працювати система - про всіх цих користувачів ми будемо мати розуміння, вони будуть на обліку".

"Якщо вони й надалі будуть поширювати російський контент на теренах країни, то вони матимуть клопіт вже безпосередньо з нашою Нацполіцією, з нашими силовими структурами".

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров підтвердив слова секретаря РНБО.

"Погоджуюся. Це в першу чергу має бути відповідальність користувачів. Вони мають розуміти, що вони також порушують законодавство".

Минулого тижня стало відомо, що адміністрація "Вконтакте" вбудувала в свій мобільний додаток проксі-сервер, який дозволив обходити блокування соцмережі українськими провайдерами. Користувачі змогли вільно заходити в додаток без використання VPN.

Олексій Данілов запевнив, що українські фахівці разом з іноземними партнерами вже працюють над цією проблемою і "незабаром питання буде вирішене".

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: