Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівнянин розповість про те, що робив біля підніжжя Евересту

Валерія Гусака в Рівному і за його межами знають як  керівника "Домової служби". Його ровесники ще можуть пригадати те, що в студентстські роки і навіть пізніше він був профспілковим активістом. А от Гусака-мандрівника дехто зможе для себе відкрити вперше.

Усі, хто завітає сьогодні о 16 годині в  Майстерню Міста Рівне, що на Лєрмонтова, 6 в обласному центрі, зможуть почути з перших уст, як відважитися на далеку подорож.  Як без підготовки побувати біля найвищої вершини світу - гори Джомолунгма. А ще багато цікавинок із життя Непалу, зокрема, про особливості культури цієї країни і мужнього гірського народу - шерпів. Валерій розповість, як відчути на собі життя в суцільному хаосі азійського міста, чому в храмах Катманду в якості ікон показані пози з Камасутри і як в храмах співіснують мавпи і люди.

І все це не з книг чи розповідей, а побачене власними очима, бо Валерій Гусак нещодавно повернувся з подорожі в цю загадкову країну. Тож любителі мандрів і любителі цікавих розповідей - поспішіть!

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: