Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівняни тепер можуть поскаржитись на невивезене сміття у вайбері

Рівняни масово скаржаться міському голові, що сміття не вивозять вчасно.

“У нас були певні затримки із вивезенням сміття, відходів. Проблема була виключно в тому контексті, що час вивезення, сміття, зазвичай, 5-10 хвилин. Тепер же, в умовах, які ми маємо в нашому місті, час вивезення сміття змістився на півгодини щонайменше. Адже сміттєвоз, котрий під’їжає до сміттєвих баків, по-перше, дуже часто, ті під’їзди не розчищені, дуже часто він застрягає і до сміттєвоза, ще ми долучаємо трактор, котрий змушений витягувати цей сміттєвоз, щоб він не буксував, тому проблема виключно в цьому. А також проблема ще в тім, що в умовах снігового колапсу багато водіїв, не маючи де припаркувати авто, ставлять його біля під’їздів”, – зазначив міський голова Рівного.

Окрім того, Олександр Третяк повідомив, що поскаржитись на несвоєчасне вивезення сміття рівняни тепер можуть у Viber:

“Якщо ви бачите, що у вашій локації є певні проблеми по вивезенню сміття, одразу можете звертатися в чат КАТП, він є у вайбері. Ви можете додатись туди і повідомляти для оперативного вирішення проблеми”, – розповів міський голова.

Також мер повідомив, що у Рівному планують наводити лад з неналежним паркуванням:

“Зараз вирішується, чи це буде муніципальна поліція, чи це буде муніципальна варта, яка буде працювати над цим, чи інша форма з недобросовісними водіями, але будьте певні, що, як тільки в нас буде остаточний варіант взаємодії, ми одразу ж повідомимо про ті рішення і наведення ладу з паркуванням у нашому місті однозначно буде”, – підсумував Третяк. 

Сайт ITV media group

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: