Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівняни мріють про ще один кінотеатр

Електронна петиція на сайті міської ради із проханням "посприяти поверненню у м. Рівне кіноцентру мережі Multiplex або відкриттю хоча б ще одного кінотеатру будь-якої іншої мережі" за один день зібрала усі 300 підписів (https://bit.ly/2N8N7Ty), пише UA: Рівне.

Ініціатором вказано Корнуеллу Мудру (знайти такий профіль у соцмережах та і взагалі таке жіноче ім'я нам на вдалось). Відповідь на петицію міський голова Рівного має оприлюднити за три робочих дні.

Зазначимо, що за час створення рубрики "електронні петиції" такого швидкого завершення голосування не мала жодна із ідей. Загалом для голосування дається 45 днів.

Додамо, що авторка мотивує свою ідею тим, що "… це дуже сумно – обласний центр, а кінотеатр один, який створює монополію на розклад і ціни". Нагадаємо, кіноцентр "Ера" на вулиці Гагаріна закрили у травні 2018-го року через припинення договору оренди будівлі.

"Однак ми не прощаємося з глядачами, а навпаки, переглянули кілька локацій, де могли б розмістити кінотеатр. Будемо сподіватися, що зовсім скоро відкриємо новий об’єкт в місті", – розповідав після закриття в коментарі RAU комерційний директор мережі Multiplex Віталій Писаренко. Однак, нового кіноцентру у Рівному після того не відкрили.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: