Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівнянам розкажуть, як здійснювати неймовірні мрії

«Привіт, дорогий друже! Мене звати Валерій Кришень, і я об‘їхав навколо світу на мотоциклі....»
Так починається книга Валерія Кришня, мотомандрівника, журналіста-експерта, професійного тренера з мотоспорту, капітана Української Служби Порятунку і письменника.

І вже у понеділок, 9 грудня, вперше в Рівному відбудеться презентація цього унікального видання - документальної книги відомого вітчизняного мотомандрівника Валерія Кришня "Проїду Світ".  Захід розпочнеться о 18 год. на Малій сцені облмуздрамтеатру. Запланована також автограф-сесія із головним героєм, а заодно й автором книги.

На всіх, хто завітає, чекає захоплююча розповідь автора про власну сповнену пригод подорож навколо земної кулі, що тривала 307 днів, через 28 країн та з 63-ма тисячами кілометрів на спідометрі.

Валерій Кришень став першим українцем, який здійснив таку одиночну навколосвітню мандрівку на мотоциклі. У книзі він прагне передати не лише колорит різних країн та культур, а й доносить один з ключових своїх меседжів щодо важливості щирого та приязного спілкування між людьми: "Усміхайся світові - й світ усміхнеться тобі!"

Та головним завданням книги, Валерій вважає - на власному прикладі продемонструвати найширшому загалові, що навіть найнеймовірніші мрії можуть здійснюватись. Якщо вірити у свою мрію та невпинно й наполегливо працювати над її втіленням. "Мрій і дій!", - підкреслює він. Рухатись до своєї мети, не відволікаючись на негаразди, аби лиш не зупинятись - і все обов'язково вийде.

Як це вдалось йому, хлопцеві з Полтавщини, який мав дуже примарні шанси побачити світ, але спромігся блискуче втілити свій юнацький задум. Під час презентації Валерій розповість про саму подорож та уроки, які виніс з неї, про негаразди та кумедні ситуації, про особливості різних культур та"труднощі перекладу", тощо. А також відповість на запитання та надихне на здійснення  мрій усіх, хто завітає у Малу залу театру. До речі, Валерій Кришень саме збирає команду в мототур Еквадором, тож січень хтось із вас за наявності бажання й мотоцикла, може провести в Андах.

Організовує зустріч Рівненська організація Національної спілки письменників України. Модеруватиме її голова -  Ірина Баковецька-Рачковська. Захід відбудеться за підтримки голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля.

А вже наступного дня - 10 грудня - зустріч із Валерієм Кришнем відбудеться в новому корпусі НУ "Острозька академія".

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: