Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Рівнеоблводоканал» показав обладнання, аналогів якому немає в Україні

Завдяки інвестицій програмі 2019 року та частково за власні кошти «Рівнеоблводоканал» завдяки підтримці АБ «Укргазбанк» на умовах фінансового лізингу оновив обладнання та закупив нові автомобілі.

«Ця сучасна техніка надійшла до нас впродовж останніх двох тижнів, деяке обладнання ми ще навіть не встигли випробувати, – розповідає директор підприємства Андрій Карауш. – Ми діємо за принципом «обладнання працює вже, а оплату розтерміновано в часі». На жаль, зношених мереж водопостачання у Рівному багато, і скоро їх потрібно замінювати. Нове обладнання допоможе швидше і надійніше виконувати ремонтні роботи. А нашим людям працювати на новому обладнанні – одне задоволення».

Зокрема, серед нової техніки та транспорту закупили:

  • Три установки для стикового зварювання пластмасових труб італійської фірми «Ritmo» (вартість 1 263,5 тис. грн). Завдяки цьому обладнання працівники РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» зможуть ефективніше та оперативніше виконувати роботи по модернізації мереж водопостачання та водовідведення з заміною на трубопроводи з полімерних матеріалів;
  • Генератор для електродугового зварювання італійської фірми MOSA (вартість 334, 9 тис. грн.). Він ефективний у використанні поза межами населених пунктів в умовах виконання робіт у польовій та болотистій місцевостях;
  • Легковий автомобіль «Ford Tourneo Connect» 2019-го р. в. (вартість 623,6 тис. грн);
  • Вантажопасажирський фургон «Ford Transit Custom» 2019-го р.в. (вартість 790 тис. грн).

Також варто зазначити, що в 2017-му році за кошти обласного бюджету «Рівнеоблводоканал» придбав установку направленого буріння УНБ-40, білоруської компанії «Мемпекс» (вартість 1 000, 00 тис. грн). Аналогів цій  установці немає на жодному з водоканалів в Україні. За два роки експлуатування техніка повністю себе окупила, адже саме завдяки їй підприємству вдалося суттєво зменшити власні витрати і скоротити терміни проведення робіт.

Олександра Нагорна

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: