Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненського «Слугу народу» таки оштрафують за кнопкодавство

Двох кнопкодавів Олену Копанчук та Сергія Литвиненка – останній у Верховній Раді представляє нашу область – таки пошкодували й не вигнали із зеленої фракції. Вони наразі відбулися переляком і штрафом. А от їх колег по мандату Анну Скороход й Антона Полякова таки виключили.

Анні Скороход, швидше за все, «пришили» спроби підкупу народних депутатів, а от власник торгової марки «Підрахуй» Антон Поляков, схоже, поплатився за ініціативи щодо відставки Генпрокурора Руслана Рябошапки, а також через заяву про тиск Банкової на «Слуг», які не підтримали законопроект про ринок землі.

Депутат Олександр Дубінський, виключення якого теж очікували багато хто із тих, кому не сподобалися його статки, у своєму Телеграм-каналі написав: «Виключили Полякова та Скороход. Проголосували більшістю за НЕ виключення двох кнопкодавів. Молодці».

Так само наразі членом фракції «Слуга народу» залишається Богдан Яременко, котрий «прославився» перепискою з повіями. Правда, через своє інтимне листування напоказ він має поплатитися посадою голови комітету із закордонних справ. Залишили у фракції і Євгена Шевченка – учасника нещодавнього телеефіру на російському телебаченні. Подейкують, що багато хто зі слуг народу обурений вибірковістю покарань, особливо ті, хто наразі ні в чому скандальному помічені не були.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: