Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненський перинатальний центр приймає жінок з усієї України

КП "Обласний перинатальний центр" Рівненської обласної ради працює цілодобово в режимі надання ургентної стаціонарноï акушерсько-гінекологічноï, неонатологічної допомоги, а також амбулаторно з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 16:00.

Пацієнти можуть безвідмовно та безоплатно отримати необхідну ургентну кваліфіковану медичну допомогу, а вагiтнi жiнки можуть стати на облік. У центрі проводиться повний спектр надання допомоги при фізіологічних, передчасних пологах, вагітності та пологах, ускладнених соматичною та акушерською патологією, виходжування недоношених дітей.

Згідно з листом Національної служби здоров’я України про перелік закладів, що надають акушерсько-гінекологічну допомогу, та щодо умов надання третинної високоспеціалізованоï акушерсько-гінекологічної допомоги пацієнтам, які переїхали на територію Рівненськоï області з iнших регіонів України через бойові дії, таку допомогу надає КП "Обласний перинатальний центр".

Для звернення до перинатального центру не потрібне електронне направлення та необов'язковим є наявність COVID-сертифікату.

Від початку війни в закладі народилась 201 дитина, з них: 91 хлопчик та 110 дівчаток.

Також в лікарні народжували жінки, які були змушені покинути свої домівки. Це - 12 мам та 13 немовлят (1 двійня), з них 9 хлопчиків та 4 дівчинки (Одеська, Київська, Житомирська та Донецька області).

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: