Рівненський лірник Андрій Ляшук завершує ювілейний рік музейною виставкою
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Рівненський лірник Андрій Ляшук завершує ювілейний рік музейною виставкою

Музикант-лірник Андрій Ляшук відомий не лише в Україні, а й далеко за межами нашої держави. Вже важко уявити будь-яке свято у Рівному, щоб в ньому не брав участь самобутній колоритний музикант.
В році, що наближається до завершення, Андрію Ляшуку виповнилося 50!

Народився відомий музикант, співак і художник у місті Ковель Волинської області. Але з Рівненщиною його пов’язують понад 30 років життя, творчості, праці і любові. Адже відколи приїхав сюди у далекому 1986 році, аби вступити у місцевий "водник", відтоді й залишився рівнянином. Хоча навчання в технічному вузі дуже швидко змінив на граніт науки в Рівненському інституті культури.

Однією з пристрастей музиканта є колекціонування та створення музичних інструментів. Від перших власноруч зроблених сопілок майстер перейшов до кавал, румунських флуер, більш складних інструментів. І хоч сам музикант найперше асоціюється з лірою, він уміє грати на безлічі інших музичних пристроїв. А перша власна ліра з’явилася в маестро майже випадково - від неї відмовився замовник і майстер запропонував її Андрію Ляшуку.
У Рівненському краєзнавчому музеї створена виставка "Традиційні музичні інструменти" з колекції музею та з особистої колекції Андрія Ляшука.
Відкриваючи виставку, ми зустрінемося із музикантом-ювіляром, почуємо автентичне музичне виконання Андрія Ляшука та його друзів по музичному цеху.

 

#Рівненський обласний краєзнавчий музей  #Ляшук  #ліра 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: